חידוש רהיטים - צביעת רהיטים ישנים

חידוש רהיטים הוא תחום אשר מתפתח מאד בשנים האחרונות הרבה אנשים מעדיפים לחדש רהיט שהוא במצב טוב לצבוע אותו לצבע אחר או לקחת פינת אוכל ולחדש אותה לגמרי: לצבוע את הכיסאות בצבע אחר לרפד אותם מחדש וכל זה בעלות יותר נמוכה משמעותית משל לקנות רהיט חדש.

יוקר המחיה אינו מאפשר רכישה של רהיטים חדשים פעמים רבות במהלך החיים, ואנו מנסים למצות את המיטב מכל רהיט שאנו קונים. מלכתחילה, רוב האנשים משקיעים ברהיטים עם איכות, במטרה להשתמש בהם לאורך שנים רבות. אולם גם הרהיטים הטובים ביותר מתבלים עם השנים.

רהיטים רבים נותרים חזקים ושמישים גם כעבור עשרות שנים, אולם המראה שלהם, כעבור מספר שנים, כבר איננו נאה כפי שהיה כשנקנו הרהיטים. הצבע דוהה, נסדק או מתקלף, הקצוות מקבלים שפשופים והרהיט כולו מקבל מראה ישן.
אין צורך להישאר עם רהיטים ישנים ובלוים במצבעת האחים נותנים לרהיט הישן שלכם חיים חדשים והכי חשוב, במחיר נמוך בהרבה ממחיר רכישת רהיט חדש, צביעת רהיטים ישנים זה המומחיות שלנו!
ניתן לחדש כל רהיט ולתת לו ממש צורה וצבע של רהיט חדש. מצבעת רהיטים עושה בדיוק את העבודה הזאת בשבילך.

חידוש רהיטים... כיצד מתחילים?

חידוש רהיטים מתחיל בניקיון יסודי שלהם ובתיקון פגמים, שריטות שיש ברהיט וכל פגם כמו מילוי סדקים וכדומה.
לאחר מכן, ניתן לצבוע את הרהיט מחדש בכל צבע רצוי. ישנם אנשים אשר מעדיפים להשאיר את הצבע והמראה הישנים של הרהיט, ולשם כך בוחרים לחדש את הרהיט בעזרת לכה שקופה, אשר שומר על האיכות והצבע של הרהיט, הלכה מעניקה לו ברק ועדיין שומרת על האווירה הישנה שלו. לעומת זאת, אחרים מעדיפים לצבוע את הרהיטים בצבע אטום, כדי לשוות להם מראה חדש ומרענן. אנו מציעים עשרות סגנונות של צביעה, בכל סגנון שרצוי לכם – מיושן או חדיש, נקי או מקושקש, וגם בסגנון שבי שיק... הכל לפי האופי והאווירה שאתם רוצים לשדר בבית, בנוסף במצבעת האחים אפשר לחדש גם פינות אוכל עם כסאות שלהם אפשר לבחור את צבע הכיסא וצבע ואיכות הריפוד.

כמו במצבעת האחים, מחדשים לכם את השולחן עם הכסאות אפשר לבחור צבע לעור וכמובן את סוג העור,ולעשות לכם פינת אוכל חדשה עם צבע שאתם בוחרים וכמובן לבחור ריפוד לכיסא כמו שאתם רוצים במצבעת רהיטים,האחים אנחנו נותנים מגוון מאוד גדול של צבעים ושל אפשריות ללקוח,וכמובן את השירות הטוב ביותר,כמו שכל לקוח צריך לקבל, אז לפני שאתם קונים רהיט חדש תבואו למצבעת האחים בשביל לקבל הצעת מחיר לחידוש רהיטים,כי אצלנו כל רהיט מקבל חיים חדשים ונראה כמו רהיט חדש לחלוטין.

מצבעת האחים מתמחה בצביעה ובחידוש רהיטים מכל הסוגים – צביעת ארונות, צביעת ארונות בחדרי ילדים, צביעת פינות אוכל, צביעת ארונות מטבח ועוד... אנו מציעים גם מבחר של דלתות חילופיות לארונות, במיוחד לארונות מטבח, כדי שתוכלו להשיג מראה מושלם למטבח המחודש.
בצביעת רהיטים ישנים משתמשים בחומרים האיכותיים והבטוחים ביותר שהם צבעי מכוניות DUPONT .
במצבעת האחים תוכלו לבחור בין מגוון סוגי צבע, על פי סוג הרהיט והסגנון הרצוי לכם – צבע אפוקסי, לכה, פוליאסטר  ופוליטורה במגוון צבעי העץ הקיימים אשר ישוו לרהיטים שלכם מראה חדש ויפהפה.| חידוש רהיטים || צביעת רהיטים ישנים || חידוש רהיט |

 

רוצים לחדש לחג? 
אין תקציב לקנות רהיטים חדשים?
הצבע של המטבח מציק לכם בעין?
זה הזמן לחדש רהיטים במחירים אטרקטייבים במיוחד!
ועכשיו לקראת פסח הובלת הרהיטים לבית הלקוח חינם!

רוצים לחדש? 
אין תקציב לקנות רהיטים חדשים?הצבע של המטבח מציק לכם בעין?

זה הזמן לחדש רהיטים במחירים אטרקטייבים במיוחד!

 

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף ציוץ בטויטר
 
עיצוב