נמצאו 14 תוצאות עבור חיפוש התג : צביעת רהיטים

צביעת ארונות מטבח, צביעת רהיטים, מצבעת רהיטים, צביעת רהיטים

... (קרא עוד...)

צביעת רהיטים / חידוש רהיטים

אין אדם שלא ניסה פעם אחת בחייו לצבוע רהיט ולחדשו.  חבל לזרוק רהיט ישן, אך לא תמיד אנו מרוצים מן התוצאה של יוזמת "עשה זאת בעצמך".  הדרך להבטיח כי שיקום וצביעת רהיטים תצלח היא למסור את העבודה לידיים מקצועיות. במצבעת... (קרא עוד...)

חידוש רהיטים - צביעת רהיטים ישנים

חידוש רהיטים הוא תחום אשר מתפתח מאד בשנים האחרונות הרבה אנשים מעדיפים לחדש רהיט שהוא במצב טוב לצבוע אותו לצבע אחר או לקחת פינת אוכל ולחדש אותה לגמרי: לצבוע את הכיסאות בצבע אחר לרפד אותם מחדש וכל זה בעלות יותר נמוכה... (קרא עוד...)

צביעת פינות אוכל

בצביעת פינות אוכל אפשר לעשות הכל! יצירת עולם ומלואו במרכז הבית. פינת האוכל היא חלק חשוב ביותר בבית, בו מתכנסת כל המשפחה לארוחה. לרב נמצאת פינת האוכל בסלון ולכן ממוקדמת גם בחלל המרכזי של הבית, ולכן הנראות והסגנון של פינת... (קרא עוד...)

צביעת ארונות וחדרי ילדים

הריהוט בחדרי הילדים יוצר לילדכם את העולם הקסום והמיוחד שלו. על ידי צביעת ארונות והריהוט בחדרי ילדים ניתן לחדש ולשקם את הרהיטים ולהתאים אותם לילד המיוחד שלכם. העברת הרהיטים מאח בכור  לאחות קטנה נעשית בקלות, תוך התאמת... (קרא עוד...)

צביעת ארונות מטבח

אתם לא מרוצים מהמטבח בדירתכם?  עברתם דירה והמטבח ישן ואתם רוצים להחליפו אך אין ביכולתכם לזאת בהוצאה הגדולה?  צביעת ארונות המטבח היא דרך מצויינת להכיל שינוי מבלי לעשות לעצמכם חור בכיס.  חידוש ארונות המטבח על... (קרא עוד...)

מצבעת האחים – צביעת רהיטים אומנותית

במצבעת האחים בבת ים, צובעים ומחדשים רהיטים בכל השיטות. אצלנו עושים את הבלתי יאומן והופכים כל רהיט ליצירת אומנות של ממש. בצביעה איכותית ומוקפדת ושירות אישי, אמין ואדיב, בססו האחים אריק ויוסי בוארון את מצבעת האחים כמצבעה... (קרא עוד...)

שאלות מצבעת רהיטים

  למה ללכת למצבעת רהיטים אם אני יכול לצבוע לבד? אכן, כל אחד יכול לצבוע רהיטים באופן עצמאי. אולם כל אחד יכול גם לבנות אותם בעצמו... ההבדל הוא, כמובן, באיכות. כאשר אתם צובעים רהיטים במצבעת האחים אתם... (קרא עוד...)

מצבעת רהיטים האחים - צביעת רהיטים ברמה אחרת!

המצבעה הוקמה על ידי האחים אריק ויוסי בוארון בשנת 1999. במצבעת האחים צובעים ריהוט ברמה גבוהה, בכל השיטות. בין אם מדובר בפרוייקט גדול כמו מסעדה או בית מלון ובין אם מדובר בצביעת ריהוט ביתי בכמויות קטנות, כל רהיט הופך ליצירת... (קרא עוד...)

לפני ואחרי צביעת רהיטים במצבעת רהיטים האחים

לפני ואחרי צביעת רהיטים חושבים לעשות חידוש רהיטים ? זקוקים להמחשה איך יראה הרהיט שלכם לאחר תהליך של צביעת רהיטים ?להלן מספר דוגמאות לרהיטים שעברו במפעלנו בעברו תהליך של צביעת רהיטים... (קרא עוד...)

מצבעת רהיטים או לצבוע רהיטים לבד?

צביעת רהיטים ישנים הינה דרך מצוינת להפוך רהיט ישן ודהוי לרהיט נוצץ. השירותים שמציעה מצבעת רהיטים היא בדרך כלל לנגריות, יבואני רהיטים ויצרני מטבחים אבל כיום צצו להם השירותים שבהם פונים לקוחות פרטיים למצבעות רהיטים ללא... (קרא עוד...)

צביעת מטבח ב מצבעת רהיטים האחים

צביעת מטבח / צביעת ארונות מטבח ארונות המטבח הם אולי פריטי הריהוט שסובלים ביותר מן ההתיישנות הזו. האדים, השומנים והלחות שבמטבח, יחד עם השימוש האינטנסיבי היומיומי בארונות, גורם לארונות המטבח להתבלות מהר יותר מכל ארון או... (קרא עוד...)

מצבעת האחים

  תודה שבחרתם לכתוב לנו. מצבעת רהיטים האחים אריק ויוסי בע"מרח' העמל 7 איזור תעשייה בת-ים 054-2204099  03-5544888 artpainters.co.il@gmail.com  מצבעת רהיטים האחים אריק ויוסי בע"מ - רח' העמל 7 איזור תעשייה בת-ים 054-2204099  03-5544888... (קרא עוד...)

לקוחות ממליצים

גם לכם חידשנו רהיטים בבית? מרוצים? נשמח לשמוע על כך בתגובתכם בפייסבוק  גם לכם חידשנו רהיטים בבית? מרוצים? נשמח לשמוע על כך בתגובתכם... (קרא עוד...)


 

רוצים לחדש לחג? 
אין תקציב לקנות רהיטים חדשים?
הצבע של המטבח מציק לכם בעין?
זה הזמן לחדש רהיטים במחירים אטרקטייבים במיוחד!
ועכשיו לקראת פסח הובלת הרהיטים לבית הלקוח חינם!

רוצים לחדש? 
אין תקציב לקנות רהיטים חדשים?הצבע של המטבח מציק לכם בעין?

זה הזמן לחדש רהיטים במחירים אטרקטייבים במיוחד!

 

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף ציוץ בטויטר
 
עיצוב